Grippostad®

Forma

  • Tvrdé tobolky

Složení

  • 1 tobolka obsahuje: Paracetamolum 200 mg, Acidum ascorbicum 150 mg, Coffeinum 25 mg, Chlorphenamini maleas 2,5 mg.

Indikační skupina

  • Analgetikum, antipyretikum

Indikace

  • Symptomatická léčba chřipky a akutních zánětů horních cest dýchacích s příznaky jako je bolest hlavy, bolest svalů a kloubů, rýma a suchý kašel, horečka nebo zvýšená teplota. 

Balení dostupné v ČR: ANO

  • 20 tobolek