O společnosti

Společnost STADA PHARMA CZ s.r.o., která je součástí nadnárodního holdingu STADA Arzneimittel AG, jehož historie se datuje od roku 1895, působí na českém farmaceutickém trhu již více než 10 let a za tuto dobu si vybudovala významnou a stabilní pozici.

 

Společnost STADA PHARMA CZ s.r.o. je nástupnickou organizací společnosti ALIUD PHARMA CZ, s.r.o., která byla založena v roce 1997.

 

V průběhu roku 2012 společnost STADA PHARMA CZ s.r.o. převzala portfolio společnosti Grünenthal v České republice. Mateřská společnost Grünenthal GmbH je nezávislá originální farmaceutická firma s vlastním výzkumem a vývojem s mezinárodní působností. Od svého založení v roce 1946 je v rodinném vlastnictví.

 

V současné době nabízí společnost pacientům více než 200 produktů - především léky vázané na lékařský předpis a volně prodejné léky. Portfolio společnosti zahrnuje také potraviny pro zvláštní lékařské účely, zdravotnické prostředky, doplňky stravy a opalovací kosmetiku. Zároveň je STADA PHARMA CZ s.r.o. na českém farmaceutickém trhu společností s nejširším portfoliem léčivých přípravků na léčbu všech typů bolesti.

 

Hlavním krédem společnosti STADA PHARMA CZ s.r.o. je především dodržování vysokých etických standardů a poskytování velmi kvalitních produktů pro široké spektrum pacientů za přijatelné ceny a přiměřené náklady pro zdravotní systém.