Proenzi® - Život je pohyb, pohyb je Proenzi

Proenzi® 3 PLUS (doplněk stravy)

Špičková komplexní kloubní výživa s chondroitinem, glukosaminem, MSM a kolagenovým komplexem ExPur, který je složen z kolagenu typu II a vitaminu C, který podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Glukosamin, chondroitin a kolagen II jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání - kostí, vazů a šlach. Ve formě tablet, bez barviv a sladidel.

 

Proenzi® Intensive (doplněk stravy)

Nekompromisní složení vyvinuto na základě hlubokých znalostí kloubní výživy a problematiky pohybového aparátu. Obsahuje chondroitin, glukosamin a kolagenový komplex Expur. Výtažky z tradičně používané vrby bílé (Salix alba) a kurkumy dlouhé (Curcuma longa), používané v Ajurvédě, pomáhají udržet klouby zdravé, pružné a pohyblivé. Extrakt z Boswellia serrata přispívá k normální funkci kloubů. Zlepšuje kloubní komfort u 75 %* uživatelů. 

Patentovaný BioPerine (extrakt z pepřovníku černého) – podpůrná složka přírodního původu, zlepšuje vstřebávání některých minerálů, vitamínů a dalších látek. Ve formě tablet, bez sladidel.

* Výsledky observační studie na 41 pacientech, 2017. Report je dostupný na vyžádání.

 

Proenzi® krém (kosmetický přípravek)

Proenzi krém je rychle vstřebatelný masážní krém pro aplikaci na kůži v oblasti kloubů a kloubního okolí. Masáže jsou vhodné u stavů souvisejících s bolestivými projevy kloubních obtíží a zároveň se podílí na snížení ztuhlosti a zlepšení hybnosti kloubů. Proenzi krém se okamžitě vstřebává a zanechává příjemný a svěží pocit. Je založen na vodní bázi, proto je vhodný pro použití kdekoli a kdykoli - nemastí ani nezanechává skvrny a pokožkou je velmi dobře snášen.

navštívit stránku produku