Spektrum®

Spektrum® Imunita (doplněk stravy)

Komplexní multivitamin s minerály, které jsou obsaženy ve 100% doporučených denních dávkách v 1 tabletě. Navíc je obohacen o komplex Imunactiv®, kombinaci beta-glukanu, bioflavonoidů, a obohacený o vitamin C a zinek, které podporují obranyschopnost organismu.

Spektrum® Energie (doplněk stravy)

Komplexní multivitamin s minerály ve 100% doporučených denních dávkách v 1 tabletě. Obohacen o koenzym Q10, který je přirozenou součástí téměř každé buňky v lidském těle a vyskytuje se v orgánech jako plíce, srdce a játra. 

Spektrum® Gummies Imunita (doplněk stravy)

Želatinové multivitaminy s minerály pro dospělé. Obsahuje 100% doporučené dávky ve 2 gummies denně a extrakt z echinacey pro podporu imunity, vhodné zejména v období se zvýšeným výskytem nachlazení. Chutná želatinová forma a lahodné ovocné příchutě usnadňují každodenní užívání.

Spektrum® Gummies Longevity (doplněk stravy)

Želatinové multivitaminy s minerály pro dospělé. Obsahuje 100% doporučené dávky ve 2 gummies denně a extrakt z rakytníku řešetlákového pro podporu imunity, kardiovaskulárních funkcí a trávení. Dále obsahuje chrom pro udržení normální hladiny cukru v krvi. Speciálně vyvinuto pro aktivní život po padesátce. Chutná želatinová forma a lahodné ovocné příchutě usnadňují každodenní užívání.