Urinal® - Expert na močové cesty

Produkty Urinal® vám pomohou pečovat o vaše močové cesty v případě akutní i dlouhodobé potřeby.

Urinal® Akut (doplněk stravy)

Urinal Akut obsahuje ověřenou kombinaci vysoce koncentrovaného extraktu z kanadských brusinek a vitaminu D, vyvinutou ve spolupráci s odborníky na urologii. Unikátní extrakt z kanadských brusinek Exocyan™ je zárukou kvality díky prokázané standardizované koncentraci 36 mg proantokyanidinů. Brusinky jsou bohatým zdrojem bioflavonoidů, fenolických sloučenin a dalších přírodních látek.

Přípravek obsahuje tradiční bylinku zlatobýl obecný, který pomáhá udržovat zdravý močový měchýř a dolní močové cesty, přispívá k normální vylučovací funkci moči.

Vhodný pro akutní péči. Pouze 1 tableta denně.

 

Urinal® D-manosa Forte (doplněk stravy)

Urinal D-manosa FORTE je unikátní, prémiový produkt s jedinečnou kombinací látek. Obsahuje vysokou dávku D-manosy 2g, koncentrovanou sušenou šťávu z kanadských brusinek, vitamin D a extrakt z listu břízy. Bříza podporuje zdraví močových cest a vylučovací funkci ledvin. 

Ve formě prášku v sáčku pro přípravu nápoje - studeného nebo teplého, podle vaší preference. Forma nápoje je vhodná hlavně proto, že přirozeně zvyšuje denní příjem tekutin. Správná hydratace je důležitým faktorem pro zdraví močových cest. *

Přípravek je určen pro akutní i dlouhodobou péči (viz. dávkování). Dále je vhodný pro péči o močové cesty po pohlavním styku.


* European Journal of Clinical Nutrition (2010) 64, 115–123; doi: 10.1038 / ejcn.2009.111; zveřejněno online 2. září 2009

 

Urinal® sirup (doplněk stravy)

Urinal Sirup je lahodnou tekutou formou přípravku Urinal®. Obsahuje rostlinnou složku, sušený koncentrát šťávy z kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon). Množství extraktu odpovídá v maximální denní dávce (15 ml) minimálně 15 mg proanthokyanidinů (PAC). Kanadské brusinky jsou bohatým zdrojem bioflavonoidů, fenolických sloučenin a jiných přírodních látek.

Vhodný pro děti od 1 roku a pro dlouhodobé užívání pro všechny, kteří neradi polykají tablety. Vhodný pro těhotné a kojící ženy.

 

Urinal® (doplněk stravy)

Urinal obsahuje unikátní kombinaci látek z kanadských brusinek (klikva velkoplodá, Vaccinium macrocarpon), prášku ze sušené šťávy a vysoce koncentrovaného extraktu z kanadských brusinek Exocyan™. Dále obsahuje vitamin D a extrakt ze zlatobýlu obecného (Solidago virgaurea), který podporuje zdraví močového měchýře a dolních močových cest.

Urinal je určen k dlouhodobé péči o močové cesty. Ve formě malých tobolek, které se dobře polykají.

navštívit stránku produku