Walmark®

Produktová řada Walmark line reflektuje trendy nejen ve zdravotní problematice, ale také v otázkách zdravého životního stylu. Walmark přináší širokou nabídku základních vitaminů, minerálů, bylinných výtažků nebo jejich kombinací pro každodenní podporu zdraví. Stříbrná řada EXPERT představuje produkty pro specifické potřeby vašeho těla. Z pestré nabídky Walmark si vybere opravdu každý.

 

Walmark Omega-3 FORTE rybí olej 1000 mg (doplněk stravy)

Walmark Omega-3 rybí olej je velmi oblíbený doplněk stravy ve formě tobolek. Omega-3 rybí olej je bohatým přirozeným zdrojem nenasycených mastných kyselin v optimální dávce, kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaneové (EPA). EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně a 250 mg DHA. Složení je obohaceno o přírodní vitamin E ve formě d-alfa tokoferolu pro zabránění oxidace a zachování čerstvosti oleje.

 

Walmark Zlatá Omega-3 FORTE rybí olej 1500 mg (doplněk stravy)

Prémiový rybí olej ve formě triglyceridů pro podporu imunity, srdce, mozku a zraku, který pochází z trvale udržitelného rybolovu. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému. DHA přispívá k normální funkci mozku a zraku a podporuje duševní vitalitu. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním poškozením volnými radikály. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně a 250 mg DHA.

 

Walmark Beta Glukan PREMIUM 200 mg (doplněk stravy)

Výrobek prémiové kvality s přírodními beta glukany z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Vysoká dávka beta glukanu, šípku, vitaminu C a černého bezu. Ingredience přírodního původu, jako extrakt z šípku a černého bezu i vitamin C podporují imunitní systém. Vhodný zejména v období se zvýšeným výskytem respiračních onemocnění. Ideální produkt pro podporu imunity a dýchacích cest díky extraktu z šípku a černého bezu.

 

Walmark Zinek FORTE 25 mg (doplněk stravy)

Doplněk stravy obsahuje vysokou koncentraci kvalitního zinku pro zdravé vlasy, pokožku a nehty a pro normální fungování imunitního systému. 

 

Walmark Selen 100 μg (doplněk stravy)

Selen je doplněk stravy, silný antioxidant a stopový prvek nezbytný pro řadu důležitých tělesných procesů. Stopový prvek selen podporuje funkci štítné žlázy, přispívá k normální spermatogenezi a funkci imunitního systému. 

 

Walmark Železo COMPLEX 20 mg (doplněk stravy)

Walmark Železo je doplněk stravy obsahující jedinečnou kombinaci železa a doplňkových vitamínů a minerálů. Dobře vstřebatelný organický zdroj železa. Je vhodný především pro dárce krve k doplnění železa a dalších nezbytných vitamínů a minerálů k rychlejší podpoře regenerace krve po darování, pro těhotné a kojící ženy nebo ženy v plodném věku.

 

Walmark Koenzym Q10 FORTE 60 mg (doplněk stravy)

Vyskytuje se ve velkém množství v orgánech, jako jsou srdce, plíce nebo játra. Nazýván též ubichinon, hraje jednu z klíčových rolí při získávání energie z potravy. Produkce koenzymu Q10 v těle však spolu s věkem klesá. Nízká hladina koenzymu Q10 může být způsobena užíváním statinů – léků na snížení hladiny cholesterolu.

 

Walmark Lecitin FORTE 1325 mg (doplněk stravy)

Extrakt prémiové kvality ze sójových bobů. Obsahuje kyselinu linolovou přispívající k udržení správné hladiny cholesterolu v krvi. Vysoce kvalitní lecithin v silné dávce 1325 mg, který je dvojitě filtrovaný. Kyselina linolová je vhodná pro podporu udržení správné hladiny cholesterolu v krvi. Vysoká dávka kvalitního Lecithinu přírodního původu již v jedné tobolce. Vyrobeno držitelem certifikátu GMP.

 

Walmark Magnesium+ B6 (doplněk stravy)

Péče o nervový systém a svaly. Hořčík je minerál, který přispívá ke vstřebávání a ukládání energie, k normální funkci svalů, elektrolytické rovnováze snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti. Podporuje nervový a svalový systém. Přispívá k udržení zdravých kostí a zubů.

 

Walmark Beta karoten 6 mg (doplněk stravy)

Beta karoten prémiové kvality, který je důležitým zdrojem vitaminu A. Je vhodný zejména během opalování na slunci a v soláriu. Vitamin A přispívá k udržení normální pleti, ke správné funkci imunitního systému a udržení normální funkce zraku.

 

Walmark B-komplex PLUS s vitaminem C (doplněk stravy)

Vitaminy skupiny B obohacené o vitamin C ve formě žvýkacích tablet bez cukru s ovocnou příchutí. Vitaminy B2, B3, B5, B6 a C přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Vitaminy B1, B2, B3, B5, B6 a C přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vitaminy B1, B2, B3, B6 a C podporují funkce nervového systému. Vitamin B1 pomáhá udržovat zdravé srdce. Vitaminy B2 a B3 přispívají k udržení zdravé pokožky.

 

Walmark GinkoPrim® MAX (doplněk stravy)

Vysoce kvalitní výtažek z Ginkgo biloby (jinanu dvoulaločného) pro podporu aktivity mozku, obohacený o DMAE a magnesium. Ginkgo biloba podporuje aktivitu mozku a přispívá k mentální výkonnosti, pomáhá udržovat paměť, koncentraci a duševní pohodu, podporuje žilní oběh a periferní mikrocirkulaci krve (zejména v oblasti mozku, očí a uší). 

 

navštívit stránku produku