Biopron®, pro každý den

Biopron® nabízí široké portfolio probiotických komplexů pro komplexní péči o střevní mikrobiotu. 70 % imunitních buněk se nachází ve střevech, a proto je vhodné o svá střeva pečovat. Doplnění probiotik je vhodná péče o rovnováhu střevní mikrobioty. 

 

Biopron® 9 Premium (doplněk stravy)

Podpora střevní mikrobioty nejen při a po užívání antibiotik

Unikátní kombinace 9 probiotických kmenů a fruktooligosacharidů ve vysoké denní dávce 20 miliard CFU*.

 

Biopron® Forte (doplněk stravy)

Podpora rovnováhy střevní mikrobioty nejen na cestách

Biopron® Forte je probiotický komplex s kvasinkou Saccharomyces boulardii, laktobacily a prebiotiky. Obsahuje tři aktivní složky = trojí doplnění střevní mikrobioty ve vysoké denní dávce 10 miliard CFU*.

 

Biopron® 9 Immunity (doplněk stravy)

Každodenní péče o střevní mikrobiotu a podpora imunitního systému

Biopron® 9 Immunity doplňuje probiotika a prebiotika pro každodenní péči o rovnováhu střevní mikrobioty a díky vitaminu D3 přispívá ke správné  funkci imunitního systému. Obsahuje 9 probiotických kmenů v denní dávce 9 miliard CFU* + vitamin D3 + prebiotika

 

Biopron® 9 Balance (doplněk stravy)

Každodenní péče o střevní mikrobiotu

Vyvážená kombinace 9 probiotických kmenů v denní dávce 9 miliard CFU* a prebiotik (fruktooligosacharidů) pro podporu  rovnováhy vaší střevní mikrobioty.

 

Biopron® Pro Enzymes (doplněk stravy)

Normalizace produkce trávicích plynů

Biopron® Pro Enzymes je  probiotický komplex s trávicími enzymy, bylinami a prebiotiky. Unikátní receptura s 9 probiotickými kmeny, prebiotiky, pěti trávicími enzymy a čtyřmi prospěšnými bylinami. 

 

Biopron® Baby+ (doplněk stravy)

Správný vývoj dětské střevní mikrobioty a imunitního systému

Biopron® Baby+  je probiotický komplex s vitaminem D ve formě kapek pro děti od narození. Unikátní kombinace dvou probiotických kmenů Lactobacillus rhamnosus GG a Bifidobacterium animalis subsp. lactis BS01 v denní dávce 2,5 miliard CFU* a vitaminu D3.

 

Biopron® Baby (doplněk stravy)

Správný vývoj dětské střevní mikrobioty

Biopron® Baby je probiotický komplex ve formě kapek pro děti od narození. Unikátní kombinace dvou probiotických kmenů Lactobacillus rhamnosus GG a Bifidobacterium animalis subsp. lactis BS01 v denní dávce 2,5 miliard CFU*.

 

Biopron® Laktobacily Baby  Bifi (doplněk stravy)

Speciální péče o dětskou střevní mikrobiotu

Biopron® Laktobacily Baby Bifi je probiotický komplex ve formě vysýpacích tobolek s optimální kombinací 5 probiotických kmenů speciálně přizpůsobenou dětské střevní mikrobiotě.

 

Biopron® Kids+ (doplněk stravy)

Podpora rovnováhy střevní mikrobioty a imunitního systému

Biopron® Kids+  je probiotický komplex pro děti s prebiotiky a vitaminy B6 a C. Biopron® Kids+  je unikátní kombinací 4 probiotických kmenů, prebiotik  a vitaminů B6 a C pro celkovou pohodu vašeho dítěte.

 

*CFU = počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units) 

 

navštívit stránku produku