Ladival® Ochrana proti slunci pro každý typ pleti

Komplexní řada přípravků na ochranu před sluncem. Díky jedinečnému složení je LADIVAL vhodný pro pacienty s projevy kožní přecitlivosti, intolerance, alergie nebo s atopickou pokožkou. 

 

Ladival gel proti stárnutí pleti & pigmentovým skvrnám OF 50+ (kosmetický přípravek)

Ochrana obličeje před sluncem s antipigmentačním komplexem. Ladival anti-age, anti-spot s obsahem delentiga je cíleně zaměřen na zesvětlení barvy stařeckých skvrn a pleť tak vypadá jednotněji. Jedná se o účinný aktivní komplex, který statisticky významně zesvětluje stařecké skvrny v porovnání s okolní tkání po 6 týdnech aplikace přípravku. Rovněž napomáhá zamezit tvorbě nových pigmentových skvrn a vrásek. Obsahuje vysoce účinné UV filtry a komplex antioxidantů (výtažek z klíčků řeřichy seté, sójový izoflavin a niacinamid). Unikátní ochranný komplex UVA-UVB+IR-A. Lehká a nemastná textura ideální pro denní použití na obličej, krk, dekolt a ruce. Neobsahuje PEG emulgátory, parfémy, barviva, silikonové ani minerální oleje a konzervanty.

 

Ladival mléko pro děti OF 30 (kosmetický přípravek)

Speciálně vyvinuto na ochranu jemné dětské pokožky. Chrání dětskou pokožku před spálením a následným poškozením vlivem slunce. Přípravky z této řady jsou obzvláště tolerovány pokožkou a vhodné dokonce pro děti s atopickým ekzémem (klinicky testováno). S vitaminem E a ošetřujícími oleji. Unikátní ochranný komplex UVA-UVB+IR-A.  Neobsahuje konzervanty (tzv. parabeny), parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG).

 

Ladival mléko a sprej pro děti OF 50+ (kosmetický přípravek)

Speciálně vyvinuto na ochranu jemné dětské pokožky. Chrání dětskou pokožku před spálením a následným poškozením vlivem slunce. Přípravky z této řady jsou obzvláště tolerovány pokožkou a vhodné dokonce pro děti s atopickým ekzémem (klinicky testováno). S vitaminem E a ošetřujícími oleji. Unikátní ochranný komplex UVA-UVB+IR-A.  Neobsahuje konzervanty (tzv. parabeny), parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG).

 

Ladival akut chladivý gel po opalování (kosmetický přípravek)

Pro pokožku podrážděnou sluncem. Zklidňující a pečující fluid po opalování. Zmírňuje zarudnutí a podporuje vlastní regeneraci pokožky. Obsahuje fotolyázu – regenerační enzym získaný z řas. Neobsahuje konzervanty (tzv. parabeny), parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG).

 

Ladival gel alergická pokožka OF 30 a OF 50+ (kosmetický přípravek)

Chladivý gel na ochranu proti slunci pro alergickou kůži. Tento gel byl vyvinut speciálně pro použití při sluneční alergii a Mallorka-akné. Poskytuje spolehlivou ochranu před spálením, poškozením a předčasným stárnutím kůže způsobeným sluncem. Obohaceno o antioxidanty a vitamíny na ochranu kožních buněk. Unikátní ochranný komplex UVA-UVB+IR-A+VIS. Nové složení řady Alergická pokožka nabízí ještě čtvrtou složku ochrany - speciální komplex VIS. Neobsahuje konzervanty (tzv. parabeny), parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG).

 

Ladival sprej alergická pokožka OF 30 (kosmetický přípravek)

Unikátní ochranný komplex UVA-UVB+IR-A+VIS. Účinný sprej na ochranu proti slunci pro alergickou kůži. Tento gel byl vyvinut speciálně pro použití při sluneční alergii a Mallorka-akné. Poskytuje spolehlivou ochranu před spálením, poškozením a předčasným stárnutím kůže způsobeným sluncem. Nové složení řady Alergická pokožka nabízí ještě čtvrtou složku ochrany - speciální komplex VIS. Ten chrání pokožku před negativními dopady viditelného světla. Obohaceno o antioxidanty a vitamíny na ochranu kožních buněk. Neobsahuje konzervanty (tzv. parabeny), parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG).

 

Ladival pečující mléko po opalování pro atopickou pokožku dětí a batolat (kosmetický přípravek)

Ladival pečující mléko po opalování je vhodné pro citlivou pokožku dětí a batolat a při atopickém ekzému. Díky unikátnímu složení má blahodárný vliv na sluncem podrážděnou pokožku, poskytuje intenzivní hydrataci. Neobsahuje konzervanty (tzv. parabeny), parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG).

 

Ladival gel pro dětskou pokožku se sklonem ke sluneční alergii OF 50+ (kosmetický přípravek)

Velmi účinný gel proti slunci pro děti s citlivou pokožkou, se sklonem ke sluneční alergii. Voděodolný, vyživuje pokožku. Unikátní ochranný komplex UVA-UVB+IR-A. Neobsahuje konzervanty (tzv. parabeny), parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG).

 

Ladival Beta Karoten 15 mg (doplněk stravy)

Vysoká dávka beta karotenu v síle 15 mg, obohacená navíc o biotin a selen. Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A, který příznivě podporuje zdraví pleti, biotin pak přispívá k dobrému stavu pokožky i vlasů.

Selen podporuje normální stav vlasů a nehtů a zároveň hraje důležitou roli v ochraně buněk před oxidativním stresem, který je například způsoben UV zářením během opalování na slunci.

Doporučeno užívat během opalování na slunci i v soláriu.

navštívit stránku produku