Marťánci® Pro podporu imunity a vitality dětí

Marťánci® PROimun (doplněk stravy)

Během roku nastává období, kdy je nutné podpořit imunitu dítěte a udržet ho tak v dobré kondici. Produkty PROimun od Marťánků jsou určeny k dlouhodobému užívání pro podporu imunitního systému dětí.

 

Marťánci® PROimun cucací tablety (doplněk stravy se sladidly)

Obsahují šípky (Rosa canina) působí antioxidačně a přispívají k přirozené obranyschopnosti organizmu a zdraví dýchacích cest. Produkt také obsahuje vitamin C, který přispívá ke správné funkci imunitního systému a betaglukany přírodního původu, které se přirozeně vyskytují v kvasinkách (Saccharomyces cerevisiae).

 

Marťánci® PROimun sirup (doplněk stravy)

Obsahuje šípky (Rosa canina) působí antioxidačně a přispívají k přirozené obranyschopnosti organizmu a zdraví dýchacích cest. Produkt také obsahuje vitamin C, který přispívá ke správné funkci imunitního systému a betaglukany přírodního původu, které se přirozeně vyskytují v kvasinkách (Saccharomyces cerevisiae).

 

Marťánci® Gummy: (doplňky stravy)

Svým složením přispívají ke správné funkci imunitního systému. Multivitaminy obsahují 100 % doporučenou denní dávku vitaminů ve 2 gummies. Bez umělých barviv, konzervantů, umělých sladidel, lepku a laktózy.

  • s černým bezem 

Obsahují černý bez, vitamin C, D3 a zinek pro podporu imunity. Ovocná příchuť jablka a černého rybízu. Pro děti od 3 let.

  • jaro–léto

Obsahují vitaminy C, D3 a A pro podporu imunity. Ovocná příchuť mandarinky, borůvky, jahody a citronu. Pro děti od 3 let.

  • s echinaceou

Obsahují echinaceu vitamin C, D3 a zinek pro podporu imunity. Ovocná příchuť jahody a třešně. Pro děti od 3 let.

  • podzim–zima Emoji

Obsahují vitaminy C, D3, zinek a rakytník pro podporu imunity. Ovocné příchutě marakuji, malin, jahod a pomeranče.

 

Marťánci® s Imunactivem (doplněk stravy)

Cucací tablety ve tvaru Marťánka obsahují výtažek z šípku, vitaminy C, D3 a A, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. Multivitaminy obsahují 100 % doporučenou denní dávku vitaminů v 1 tabletě. Bez umělých barviv, konzervantů, lepku a laktózy. Příchuť jahoda, tutti frutti a pomeranč. Pro děti od 3 let.

 

navštívit stránku produku